Zatvaranje ceste – selo Kunići

Općina Mače obavještava mještane Velikog Bukovca – naselje Kunići– da će dana 21.07.2021. godine (srijeda) započeti radovi  na sanaciji klizišta.

Dionica ceste kod kućnog broja Veliki Bukovec 130 do Veliki Bukovec 135 će biti zatvorena do daljnjega, odnosno do završetka radova koji su predviđeni krajem listopada, a isti uvelike ovise o vremenskim prilikama.

Molimo mještane Velikog Bukovca  (naselje Kunići) i korisnike navedene dionice ceste za razumijevanje i apeliramo da koriste alternativne pravce Grabe – Veliki Bukovec, Poznanovec – Kovačići (Veliki Bukovec) i  Mače – Veliki Bukovec – Kunići .

Radove sanacije klizišta u naselju Kunići izvodi tvrtka Holz konstruktd.o.o.

                                                                                                                                                    Općina Mače

Trenutno nema komentara.