„ Zasadi stablo, ne budi panj”

Nacionalna kampanja u Hrvatskoj

U studenom 2021. djeca Dječjeg vrtića Mačići u Maču priključili su se nacionalnoj kampanji sadnje stabala u Hrvatskoj pod sloganom „ Zasadi stablo, ne budi panj”. Djeca, njihove odgojiteljice i pomoćno-tehničko osoblje zasadit će  u blizini vrtića donaciju sadnica doniranih od strane poljoprivredne apoteke  „Poljodjelac” d.o.o, podružnica Mače.

Cilj inicijative je potaknuti građane, udruge, tvrtke i ustanove da samostalno ili u suradnji s jedinicama lokalne samouprave diljem Hrvatske zasade što više stabala kako bi pridonijeli ozelenjivanju svojih životnih sredina i time istaknuli važnost i dobrobit drveća i zelenila, osobito u urbanim sredinama.

Uključi se i ti u ovu hvalevrijednu kampanju putem web stranice https://zasadistablonebudipanj.hr .

Trenutno nema komentara.