PREDSTAVA “ŽENA GODINE” POVODOM OBILJEŽAVANJA DANA OPĆINE MAČE

U sklopu 15. glumačkog festivala u Krapini, GFUK gostuje i po Zagorju,  Općina Mače Vas poziva na predstavu  ŽENA GODINE.

Redateljice predstave su: Sunčana Zelenika-Konjević i Barbara Rocco.

Glume: Sunčana Zelenika-Konjević i Barbara Rocco.

One su mlade, ali su stare, odnosno nisu više mlade i dovoljno su stare da znaju da ne mogu biti mlade, dakle njih dvije u najboljim godinama odlučile su uzeti stvar u svoje ruke i progovoriti o ženama! Igrajući više likova, mijenjajući perike, kostime, štikle i škornje, uz audio podršku metal hita, skaču iz ambijenta u ambijent (grad, selo, banka, bolnica…) i pred vašim očima na duhoviti način iznose sve probleme suvremenih žena. Same se toliko ludo zabavljaju igrajući ovu predstavu da vam se ne isplati to propustiti!

Predstava će se održati u nedjelju  08.05.2022.godine s početkom u 20,00 sati u Domu kulture u Maču.

Ulaz je  besplatan. Častimo povodom nadolazećeg Dana Općine Mače.

Trenutno nema komentara.