ODRŽANA PRETPREMIJERA EPIZODE SERIJALA BABIČINI RECEPTI- MAČE- BABICE DRAGICE ČEHULIĆ

U Maču 27. listopada 2023. godine s početkom u 19:00 h, održana je pretpremijera TV serije Babičini recepti, epizoda Mače, babice Dragice Čehulić, u Domu kulture u Maču.

Igrano-dokumentarni serijal “Babičini recepti” autora Marija Kroga, poznatog zagorskog amaterskog kuhara i zaljubljenika u tradicijsku zagorsku kuhinju te autora kuharice “Babičini recepti”, ima za cilj prezentaciju tradicijskih jela i slastica gradova i općina Krapinsko-zagorske županije kroz sjećanja i recepte naših babica.

Kako se je nekad jelo u epizodi iz Mača pokazala nam je babica Dragica Čehulić. Na pretpremijeri su se okupile i druge babice koje sudjeluju u serijalu te pripremile ukusne poslastice, a dragu publiku dodatno su zabavile ŽVG Kajde.

Trenutno nema komentara.