Održana 7. izborna skupština DND-a Mače

26.01.2024 godine održana je 7. izborna skupština Društva naša djeca Mače u prostorijama Općine Mače. Skupštinu je otvorila predsjednica Dragica Čehulić koja je pozdravila sve prisutne članice i predstavnike lokalnih Udruga.

Na skupštini je izabrano novo vodstvo Društvo naša djeca Mače. Izabrani su:

  • predsjednica- Martina Čehulić
  • dopredsjednica- Dragica Čehulić
  • tajnica- Mirjana habuš
  • blagajnica- Andrea Belužić
  • likvidator- Martina Čehulić
  • izvršni odbor- Dragica Čehulić, Mirjana Habuš, Andrea Belužić, Natalija Mendek, Vesna Petanjek, Ivona Bingula, Ivona Habuš, Ema Tuškan, Tea Posarić, Sanja Belužić
  • nadzorni odbor: Anita Petanjek Macan, Jelena Tuškan, Tajana Sedak-Benčić
  • predstavnice u Savezu DND-a: Tamara Herceg Babić, zamjenica Ema Tuškan

Dugogodišnja predsjednica Dragica Čehulić čestitala je novo izabranom vodstvu te se prisutnima obratila s kratkim osvrtom na svoj rad u trajanju od 24 godine. Skupštini su također prisustvovali predsjednik Vijeća Općine Mače Mladen Sedak- Benčić i načelnica Općine Mladenka Mikulec Šimunec te su čestitali dugogodišnjoj predsjednici na uspješnom radu i suradnji, a novom vodstvu zaželjeli isto.

Trenutno nema komentara.