Obavijest za sajam

Poštovani,

obavještavamo Vas da će se svake subote do ukidanja mjera Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske održavati subotnji sajam u Maču.

Sukladno preporuci Stožera civilne zaštite radit će samo

ZELENA TRŽNICA

odnosno prodaja voća i povrća kako bi se mještanima osigurala opskrba osnovnim životnim namirnicama.

Komunalni djelatnik Općine Mače provjeravat će pridržavanje svih propisanih mjera koje su na snazi radi sprječavanja epidemije bolesti COVID-19. Prodajna mjesta bit će razmaknuta te će svako od njih imati dezinfekcijska sredstva i zaštitne maske. Također, biti će reguliran ulaz i izlaz. Na sajmištu se istovremeno može nalaziti 25 osoba.

                                                                                                        Općina Mače

Trenutno nema komentara.