Obavijest korisnicima nerazvrstane ceste M1- Mače pod brijeg

Općina Mače obavještava sve mještane naselja Mače pod brijeg te sve korisnike nerazvrstane ceste oznake M1- Mače pod brijeg (od k.b. Mače 131 E do k.b. Mače 176B iz smjera Mača)  da će se do kraja ožujka izvoditi radovi zamjene 12  poprečnih propusta. Sukladno lokaciji zamjene, povremeno će određeni dijelovi spomenute nerazvrstane ceste biti zatvoreni za prometovanje.

Molimo sve korisnike spomenute nerazvrstane ceste za razumijevanje i korištenje alternativnih pravaca – Bobinci-Kudelići ili Mali Bukovec-Lug.

Zamjena navedenih propusta financirana je iz Proračuna Općine Mače. Na spomenutoj dionici izvode se radovi Aglomeracije, a u završnoj fazi biti će asfaltiran puni profil ceste. Pristupili smo zamjeni svih dotrajalih propusta kako bi prometnica nakon svih radova bila čim kvalitetnije izvedena, a svi propusti i odvodnja funkcionalni.

Trenutno nema komentara.