JAVNA TRIBINA- GOSPODARENJE OTPADOM 19.04. U 17:00 H

Poštovani mještani,

Općina Mače poziva Vas na javnu tribinu o gospodarenju otpadom koja će se održati 19.04. u 17:00 h u Domu kulture u Maču u sklopu projekta  „Edukativne aktivnosti o gospodarenju otpadom za djecu i mještane na području Općine Mače“ koji je sufinanciran od strane Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost. Tribina će se održati s ciljem podizanja svijesti građana o važnosti sprječavanja nastanka otpada, ponovne uporabe proizvoda, odvojenog sakupljanja komunalnog otpada te recikliranja.

Dođite i poslušajte o pravilnom kružnom gospodarenju otpadom te preuzmite pripremljene materijale koji na pristupačan način prikazuju pravilno gospodarenje otpadom!

Tribinu za odrasle i interaktivne radionice za djecu koje će se održati u jutarnjem terminu provodi stručnjak iz poduzeća Techno Win Machine d.o.o. iz Sesveta.

Trenutno nema komentara.