HITfest 2024- DOM KULTURE MAČE, 17.3. u 18:00 h

Udruga za izučavanje i promoviranje narodnih običaja i glazbe Hrvatskog zagorja- HIT SCENA i ove godine organizira 13. po redu festival zabavne glazbe pod imenom

           HITfest 2024, 17.03.2024. u 18:00 h u Domu kulture u Maču.

Na natječaj HIT SCENE ove godine prijavilo se preko 50 pjesama od kojih je organizator izabrao 20 pjesama koje će se izvoditi na ovogodišnjem HITfestu. U dosadašnjem djelovanju nastupilo je preko 200 izvođača iz svih dijelova Hrvatske, a i Slovenije. Gosti večeri su Ivica Pepelko i Zdravko Škender.

Program u trajanju od 3 h popratiti će razni već poznati mediji koji su i do sada bili prisutni na HITfestu: Radio 105, Radio Stubica, Zagorski Radio, TV Zapad, OTV Mreža TV, DMC, CMC TV, Klape i tambure ,VTV, TV Zelina, Radio Zlatar te drugi tiskovni i digitalni mediji.

Ulaznice je u pretprodaji moguće kupiti od 01.03. u restoranu Bolte i u Modna Galerija Veti u Zaboku po cijeni od 6,00 EUR.

Dođite i zabavite se!

Trenutno nema komentara.