DOČEK ZLATNIH ALINA SA SVJETSKOG PRVENSTVA

U razdoblju od 29.09. do 01.10.2023. godine udruga Mačanske mažoretkinje „Alina“ sudjelovala je na V. Svjetskom prvenstvu mažoretkinja koje se ove godine održalo u Zadru. Povodom Svjetskog prvenstva u Zadru se okupilo 2800 mažoretkinja tj. 114 grupa iz različitih dijelova svijeta. Unatoč velikoj konkurenciji, Aline opet dokazuju da su u vrhu svijeta te u Mače dolaze kao SVJETSKE PRVAKINJE, dvostruke I. viceprvakinje te trostruke II. viceprvakinje.

Zlatnu medalju osvojile su:

  • Ivana Herceg i Sabina Novosel u kategoriji Duo mace seniori u ukupnoj konkurenciji od 8 timova.

Srebrne medalje osvojene su u kategoriji:

  • Defile štap seniori i
  • Mini formacija flag juniori.

Broncu su osvojile u kategoriji:

  • Velika formacija štap kadeti,
  • Solo mace Sabina Novosel i
  • Duo mace juniori- Lana Rod i Ena Juriša.

Povodom izvrsno ostvarenih rezultata Općina Mače je u suradnji s roditeljima na dan 02.10.2023. godine pripremila doček mažoretkinja uz hranu, piće, pjesmu, vatromet i odličnu atmosferu, a načelnica Općine Mače obratila se mažoretkinjama te ponosno uputila čestitke i pohvalila sveukupan rad Udruge.

Trenutno nema komentara.