„DARUJTE SRCEM“

Božić je vrijeme mira, blagostanja i darivanja zato i ove godine zajedno sa Socijalnim vijećem Općine Mače provodimo humanitarnu akciju sakupljanja namirnica za najpotrebitije, kako bi im omogućili dostojanstvene blagdane. Naše malo, njima znači jako puno.

Molimo mještane Općine Mače koji su u mogućnosti da se uključe u akciju te pokažu svoju velikodušnost kupnjom živežnih namirnica. Košare za priloge u sklopu akcije „Darujte srcem“ postavljene su u samoposlugama B.A.M.T. Mače, Trgocentar Mače te Trgocentar Peršaves od 17.11.2023.-15.12.2023.

Zahvaljujemo svima koji su do sada sudjelovali ili će sudjelovati. U kupnju namirnica uključit će se i Općina Mače. Sakupljene namirnice biti će podijeljene mještanima slabijeg imovinskog stanja prije Božića kako bi i oni mogli dočekati nadolazeće blagdane sretni i zadovoljni.

Trenutno nema komentara.