„Božićni kutek“ u Maču

Nalazimo se u periodu godine kada je blagdanski duh svuda oko nas, a dječji smijeh i božićne pjesme su glavni zvuk koji nas okružuje. Ova godina u svemu je drugačija, a prosinac je tiši nego ikada. Općinskih i društvenih događanja nema, a kako bismo izmamili barem pokoji osmijeh prolaznika, priredili smo u Maču mali „Božićni kutek“.

U našem parku postavljeni su drveni likovi koji nas asociraju na zimu i blagdane te su formirana tri foto-kutka. Komunalni djelatnik izradio je likove i postolja, a vrijedne ruke članica mačanskih udruga su ih obojile i postavile. Članice DND-a Mače, ŽVG „Kajda“ i voditeljice mažoretkinja zajedno s načelnicom tri su večeri pripremale iznenađenje za najmlađe povodom svetog Nikole.

Ovih blagdana stanite u Maču i ponesite lijepe foto-uspomene iz našeg kutka.

Trenutno nema komentara.