Humanitarna akcija “DJECA ZA DJECU”

Djeca iz DND-a Mače, Osnovne škole Mače  i naši vrtićanci zajedno s njihovim roditeljima prikupili su poklončiće koje ćemo idući tjedan poslati djeci u OŠ Glina – na područje pogođeno potresom.

Ako se želite priključiti akciji to možete učiniti do petka 29.01.2021. godine. Poklone za djecu iz Gline možete donijeti u zgradu Općine Mače do 15:00 h.

Sadržaj paketa: pismo pisano rukom ili crtež podrške te ovisno o dobi djeteta kojem je poklon namijenjenà školske potrepštine i školski pribor (bojice, flomasteri, vodene boje, kistovi, škarice, ljepila, pisanke, bilježnice, gumice, pernice i sl.), osobna sitnica (kozmetika, igračka, kapa, šal rukavice, ukosnice i sl.). Na paketu treba naznačiti dob i spol djeteta kojem je paket namijenjen.

Trenutno nema komentara.